چین یکی از کشور هایی است كه لابد به حول و قوه ی الهی یا از برکات آقا امام زمان در سال های اخیر بازار های زیادی رو در صنایع مختلف قبضه کرده است ،از مواد اولیه دارو بگیر تا قطعات کامپیوتر و تسبیح و سنگ پا هرچی كه نگاه میکنی رد پای این چینی ها ی نامسلمون توش هست.
از خدا پنهان نیست از خلق خدا چه پنهون من هیچ وقت حس خوبی نسبت به این چینی ها نداشتم،اصلا هم قضیه ربطی به مداخله چین در سیاست ایران و تحریم و جنبش سبز نداشت کلا از فکر اینکه از هر ۴ نفر رو زمین یکیش چینی است خوشم نمی امد ولی ابعاد فاجعه را درک نکرده بودم و با خوشخیالی فکر میکردم كه دامنه ی نفوذ چین در بازار فقط محدود به سنجاق ته گرد و میکروپروسسور و گوشتکوب میشود، تا اینکه چند روز پیش با دوستی داشتیم در خیابان های سیدنی قدم میزدیم و هرچی نگاه میکردم مرد های قد بلند و خوشتیپ استرالیایی ( هزار الله اکبر ) هر کدوم دست یه دختر چینی ۳۰ سانتی رو گرفته بودن و ۲ تایی میرفتن ،از دوستم پرسیدم جریان چیه؟ اینجا هم بلا به دور بازار رو این چینیا قبضه کردن ؟
گفت مگه نمیدونی؟ اینجا مردا علاقه شدیدی به زن چینی دارند،زنای چینی با دوام، کم توقع ، مودب و کم مصرف هستند، معمولا هم ۲ رگه های اینا با چینیا خوب از آب در میاد،اینه كه بازار دست چینی هاست.اگه کسی بخواد زن بگیره سعی میکنه یه زن چینی پیدا کنه .،،
من نمیفهمم این چینیا چی از جون ما میخوان.میترسم اون دنیا هم كه رفتم دربون در جهنم چینی باشه .واقعا كه مرگ بر چین!