سامانتا، خواهرم! نظر به اینکه به تازگی کنتور نصب شده در سایت آمار نگران کننده ای را از تعداد اندک بازدید کنندگان نشان می دهد  و تعداد کامنت هایمان هم افت قابل توجهی را نشان می دهد، لازم است در این خصوص چاره ا ی اساسی اندیشیده شود و در اسرع وقت برای جذب هر چه سریع تر مخاطبین اقدام گردد. وگرنه بزودی دیگه تو در و همسایه برامون آبرو نمی مونه …علی ایحالن چند راهکار ساده ذیل را در این راستا به حضور انورت عارضم :
تغییر نام وبلاگ :نام وبلاگ یک مسئله ی کلیدی است. قبول کن که نسوان مطلقه  اونم از نوع معلق  کشش لازم را در مخاطبین ایجاد نمی کند ،لذا پیشنهاد می شود نام وبلاگ به » دختران با سوتین صورتی  » یا » دلمشغولی های نسوان مطلقه  در سانتافه » تغییر یابد. بطور کلی هر چی بیشتر از کلمه دل استفاده کنیم بهتر است مثل » دل نوشته» یا «دل تار نویسی» یا گاهاٌ یک اسم هنرمندانه و منحصر بفرد که نشانه ی ذوق بی بدیل نگارندگان است مثل» وبلاگ اختصاصی کلثوم سمندری و  ربابه عبد الذهابی «می تونه خیلی جذاب باشه».

تغییر رنگ وبلاگ :خداییش این چه رنگهای کدر و تیره ای است انتخاب کردیم؟ من رنگ بنفش یشمی با خال خال های صورتی را پیشنهاد می دهم این امر با تحقق شعار شاد باشیم و صورتی،منجر به استقبال برخی دوستان فرهیخته من جمله شخص پلنگ صورتی خواهد شد.
تغییر نام دست اندرکاران: استفاده از نامهای جذاب تر و عکس های دیدنی در پروفایل هر یک از ما می تواند اقدام موثری محسوب شود ، شخصا ٌ  نامهای ناز دار نظیر «گل ناز ،خل ناز ،ساناز و نا ناز «را من باب تاثیر عمیق آن بر آقایان پیشنهاد می کنم.
تبادل لینک : کافی است روزانه از 356 وبلاگ بازدید کنیم- توجه کن که هیچ لزومی ندارد وقتت را تلف کنی و واقعا آن وبلاگ ها را بخوانی– فقط در قسمت کامنت ها این جمله را وارد کن: » وبلاگ قشنگی داری،به ماهم سری بزن ،برای تبادل لینک آماده ایم» .
ایجاد حاشیه : از آنجا که مردم ما همواره به حواشی بیش از متن علاقه نشان می دهند ، ایجاد در گیری لفظی یا عاطفی یا جنایی ، دستگیری یکی از اعضای هیئت تحریریه و یا ترجیحا اعدام وی می تواند منجر به افزایش شدید محبوبیت سایت و افزایش امار بازدید کننده ها شود. تا اینجا که ما یک بار فیلتر شدیم فکر کنم اگر یک بار دیگه هم فیلتر بشیم شاید افاقه کند.
کماکان منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات سایر دوستان عزیز هم  هستیم