حکما مستحضرید که  دو شنبه شب مهدی كلهر، مشاور رسانه ای رئیس جمهوری به منزل همسر سابق خود سر می زند و او را می زند. تا اینجا که برای من نه جای تعجب بود و نه شکایت . چیزی که برای من جالب است نحوه روایت داستان به  دست خبرنگار آینده  و نگرانی های بنیادین ایشان توی این هاگیر واگیر است . اول بخوانید:

كمتر از 20 دقیقه پس از ورود كلهر به آپالرتمان، ناگهان صدای ضجه های زن كه از همسایه ها كمك می خواسته همسایه ها را به در آپارتمان می كشاند. همسایه ها كه صدای زنی را می شنیدند كه از كشته شدن غریب الوقوع خود خبر می دادپشت در آپارتمان با  تعجب تجمع می كنند، تا اینكه ناگهان خانم معصومه طاهری در حالی كه مهدی كلهر خشمگین به دنبال او بوده از در آپارتمان خارج می شود و متوحش به خانه همسایه پناه می برد. یكی از همسایه گان معصومه طاهری ضمن تایید این  ماجرا می گوید:دورتا دور گردن معصومه طاهری تماما دچار جراحت شده بود، و از خش خش صدایش مشخص بوده كه در حال خفه شدن بوده است. ضرب و جرح معصومه طاهری در حالی رخ داده، كه كلهر پیش از این ادعا كرده بود كه به صورت كامل از این زن جدا شده است(اگر با ادعای خود كلهر پیش برویم) و مراجعه او به خانه زن سابقش كه قاعدتا حالا با او نسبتی ندارد از یك طرف و ضرب و جرح او از طرف دیگر بسیار سوال برانگیز است

و در قسمت پایانی است که نگارنده از دقدقه های خود در این ماجرا می گوید:.

امیداست مسئولین در اسرع وقت به چنین مشكلاتی رسیدگی كنند، چراكه ادامه چنین اتفاقاتی در برابر دیدگان نظاره گر و پرسشگر مردم می تواند موجب سلب اطمینان از دولتی شود كه مشاور رئیس جمهور آن، با زن سابق و در واقع یك زن غریبه، بدون رعایت اولیه ترین مسائل شرعیدر مقابل انظار عمومی چنین رفتارهایی انجام می دهد

نتیجه اخلاقی اینکه به نظر ایشان مشکل اصلی کل این ماجرا در این بوده که آق میتی همسر خود را نمی زده و دست زدن به آن ضعیفه  از نظر شرعی محل اشکال است بنابر این می توان نتیجه گرفت که اگر آقای کلهر با دستکش ( جهت احتیاط مستحب) و در انظار خصوصی  اقدام به  خفه کردن آن مستوره نموده باشد و یا پیش از عمل صیغه محرمیت بین آن زوج  خوشبخت جاری شده باشد مشکلی وجود ندارد.

در مورد سلب اطمینان از دولت هم اطمینان می دهیم که اگر تا کنون با شلیک مستقیم به مردم ابروی دولت نرفته با کتک خوردن یک ضعیفه هم نخواهد رفت علی الخصوص از دست مشاورینی چون دسته گل که از اولیا الله هستند.

نتیجه غیر اخلاقی:. الهی  به ناموس زهرا دست هر کی رو زن جماعت دست بلند می کنه بشکنه .