حکمن مستحضرید که  عده ای از نسوان از خدا بی خبر در سراسر دنیا در پاسخ به خطیب نماز جمعه  که عریان شدن بانوان را عامل وقوع زلزله قلمداد کرده بود در حرکتی استکباری  (و انتحاری ) قرار شده است پساتین *خود را به معرض نمایش بگذارند و به خیال باطل خود این تئوری صد در صد علمی را به بوته ی آزمون بگذارند. این اولین باری نیست که کشفیات نبوغ آمیز یک دانشمند مورد عدم درک مردم عامی و بی سواد قرار می گیرد.گالیله هم با همین بر خورد ها مواجه شد. هنوز از زلزله تاهیتی زمان زیادی نمی گذرد.  شک نیست که آن عذاب بدلیل کون لخت بودن آن مردم بر آنها نازل شد.پس چرا پند نمی گیرند و کون های خود نمی پوشانند و به راه راست هدایت نمی شوند؟براستی که انسان در گمراهی و ضلالت است.

علی ایحالن ،اینجانب قبلا بارها و بارها به شخصه در مورد سوتین ، سگک سوتین و سایز آن در همین تارنوشت به شما هشدار دادم ولی متاسفانه متهم به هرز نویسی شدم و کمتر کسی خطرات ناشی از آن را جدی گرفت. حالا هم که  بقول عمه بلقیس خیر ندیده های سوزمونی گرفته علنا با اهل علم عناد می ورزند و می خواهند با پستان نمایی کفر آمیز قهر خدا را بر انگیزانند و ما را به سرنوشت قوم عاد دچار کنند چاره ای نیست که هرچه سریع تر خود را برای مقابله با زلزله ی مهیب مترقبه ( شکر لله  این بار غیر مترقبه نیست)  آماده سازیم.

با توجه به اهمیت موضوع تاکید می شود که ساک های خودتان را ببندید و شهر را ترک کنید. موارد ضروری که در این ساک باید حتما قرار داشته باشد  علاوه بر چراغ قوه ، بطری و مجموعه 30 جلدی بحار الانوار، رساله ی تتمت الباقی و جوشن کبیر ،سوتین به اندازه ی کافی می باشد. در هنگام وقوع زلزله خونسردی خود را حفظ کرده و  نماز ایات را خوانده و هنگام  استغفار سوتین ها  را رو به اسمان بگیرید. احتیاط واجب آن است که هرکس ( اعم از زن و مرد)  در آن روز به قصد توبه دو عدد سوتین روی هم بسته باشد. احوط آن است که سوتین ها فنر دار و رویه بلند و ابر دار  و ترجیحا به رنگ مشکی باشد.استفاده از انواع دکولته ، بدون بند و توری در رنگ های جلف و سبک و یا پوش آپ ( سوتین هایی که پستان ها را به سمت آسمان پرتاب می کند) کراهت داشته و سبب تشدید عقوبت  تا چند ریشتر می شود.

توصیه می شود که آقایان هم سوتین به تعداد کافی همراه داشته باشند و برای امداد رسانی به مستورگانی که  فرصت کافی برای پوشاندن خود نداشته اند( پس از خواندن صیغه ی محرمیت )از آنها استفاده کنند و گرنه پس لرزه های زلزله همچنان تا قیام قیامت ادامه خواهد داشت .پوشاندن پستان های سیلیکونی  و آنهایی که سایز آن بالای 80 است نسبت به انواع آویزان و کوچک در اولویت است. واجب است غسل جنابت  کنند.  از آنجا که قالب اقایان با بستن و باز کردن سگک سوتین مشکل  دارند ( ما قبلا هم در این خصوص هشدار دادیم اما کسی آن را جدی نگرفت) توصیه می کنیم از سوتین های چسب دار به جای سگک دار استفاده شود.

باشد که بلا دفع شود و خداوند آخر و عاقبت همه ی ما را ختم  به  خیر گرداند واز سر تقصیرات ما در گذرد. برحمتک یا ارحم الراحمین .الهی آمین