در ادامه اخبار: بعد از عدم وقوع عدم زلزله نامه های بسیاری ( اعم از سر گشاده و ته گشاده و سینه گشاده) به دفتر خطیب نماز جمعه ارسال شده که حاج آقای مسلمون  ما انداختیم بیرون ، زمین رو بلرزون بلرزون. و چون زمین نلرزید  بسیاری از گمراهان هم با این دسته نادانان از خدا بی خبر همراه شده اند که پس کو ؟ پس زلزله ی من کجاست؟
این  اغتشاشات در حالی است که به جرات می توان ادعا کرد    با پیشرفت علوم در سالهایی اخیر اهمیت پستان در امور پیدا و نهان بر هیچ کس پوشیده نمانده است .اهمیت این قضیه به حدی است که  سبب شده  جمع کثیری از خواهران به جراحی و استفاده از پروتز و تزریق سیلیکون و کاشتن سینه * روی بیاورند.در یک تحقیق علمی که توسط پایگاه اطلاع رسانی عمه بلقیس انجام شد ،دانشمندان اعلام کرده اند که اگر سایز و شکل سینه ی نسوان به قاعده ی یک توپ بسکتبال و یا حتی بزرگتر باشد به احتمال 78.4% زلزله خواهد آمد. بزرگی این زلزله بالای 7 خواهد بود و اگر پستان ها به قاعده ی یک توپ والیبال باشد می تواند  با احتمال 22% منجر به زلزله شود.برخی مطالعات نشان داده که  سایز و شکل سینه ی زن  بصورت طبیعی در نواحی زلزله خیز می تواند پیش لرزه های قابل توجهی ایجاد می کند.

دفتر خطیب نماز جمعه در پاسخ به منکرین ضمن زیر سوال بردن متدولوژی این کمپین در قسمتهایی از جوابیه آورده است :

بسم رب الشهدا و الصدیقین انها لهذتین الپستانین زلزالها الالیم ،لکن علی الانواع الحلیم فی الابعاد العظیم .

شایان ذکر است گروهی از زمین شناسان معتقدند که رواج پستان های سیلیکونی به قاعده ی توپ بسکتبال که با اقبال عمومی اقایان غیر بسکتبالیست هم مواجه شده سبب  کاهش شدید اعتماد به نفس و افسردگی در  زنانی که عمل نکرده اند شده  و نسل آنها بزودی منقرض خواهد شد .از این رو  عصر اینده را عصر طلایی سیلیکون و زوال پستانهای آویزان نامیده اند.این امر می تواند به خوبی به جای نظریه ی بی اساس هایپ افزایش زلزله در سالیان اخیر را نیز توجیه کند.