در این نوشته به ناچار از برخی کنایه های جنسی استفاده شده است ،اگر آن را ناخوشایند  می بابید، از خواندن بقیه مطلب خود دری کنید.

لابد مستحضرید که علی رغم تمام این بگیر و ببند ها ی برادران ارزشی ایران  آمار سومین کشور از لحاظ  مراجعه  به سایت های غیر اخلاقی را دارد .به همین جهت  پورنوگرافی  به حمد و قوه ی الهی این روز ها برای خیلی ها در حکم رفرانس و راهنمای سکس شده است و آن را سر لوحه ی آمال و اعمال خود در تخت خواب قرار میدهند

در اینکه این دست فیلم ها به تصویر کشیدن فانتزی های مردانه است که هیچ شکی نیست اما یکی گرفتن فانتزی و واقعیت گاه میتواند مشکل ساز باشد . مثلا اگر زبونم لال فیلم سوپر من یا هالک شکست ناپذیر را ببینید از روی پشت بام میپرید؟ نه چون می دانیم که فیلم ، فیلم است . همانطور که وقتی قدرت و استقامت و شکم ۶ پک ستاره های مرد این فیلم ها را نداریم متفق القولیم که این فیلم ها پر از کات و کلک است. در  کمال تعجب ولی این قانون در مورد زنها صدق نمیکند و زن نرمال در ذهن توهم زده ی برخی از ما معادل زن هرزه و پس و پیش یکی شده ای میشود که پول گرفته تا آن چیزی را به نمایش گذارد که ما می پسندیم ، وگرنه باور بفرمایید که آن آب نبات چوبی سحر آمیز انقدر ها هم خوشمزه نیست و تنها لذت مکیدن آن در لذت دادن به کسی است که دوستش داری و بس، باور بفرمایید فرو کردن شاخ نبات در حلق هیچ موجودی تا آستانه عق زدن چندان لذت بخش نیست و پاشیدن آب حیات توی چشم هیچ انسانی سبب نور دیده بیشتر وی نشده است و قلپ قلپ قورت دادن این مایع حیات بخش چون  تشنه ای که به آب زمزم  رسیده باشد ناممکن است .آدمیزاد هر چه را که می بیند که نباید باور کند!

واقعیت این است که اگر چه حتی تصورش هم برای بسیاری دور از ذهن است اما زن هم یک انسان است و کمی با سوراخ پیریز برق فرق دارد که هروقت اراده کردید دو شاخه را در هر سوراخی که خواستید فرو کنید و صدای اه و ناله و فریاد شوق ایشان گوش های مبارکتان را پر کند. حالا که به اینجا رسید خالی از لطف نیست بدانید که فقط تعداد کمی از زن ها از سکس آنال لذت میبرند و این بخاطر تابو های جنسی نیست و به دلیل فیزیولوژی بدن آن هاست.

اگر شریک جنسی شما هیچیک از علایمی که دوست دارید را نشان نداد و یا هروقت  خواستید به او نزدیک شوید سردرد را بهانه کرد  و فلنگ را بست ،  قبل از اینکه بلافاصله تمام تقصیر ها را به گردن آن مستوره بندازید نگاهی هم به خودتان بیاندازید، شاید  -البته فقط شاید – شما توانایی بر سر شوق آوردن وی را ندارید. ( البته این احتمال کمتر از 0.0067% است  و در 99.992% موارد ناشی از سرد مزاجی ضعیفگان می باشد). البته شما تقصیری ندارید ، انقدر سیلیکون به جای گوشت و وحشیگری به جای نوازش به خوردتان داده اند که عشق بازی یادتان رفته است .راستی هیچ دقت کرده اید که در این دست فیلم ها لمس و نوازش وجود ندارد؟ به راستی که وای به حال نسلی که الگوی رفتارش مشتی فاحشه و قواد باشند!