عده ایی از دوستان عزیز اظهار تمایل کرده اند که با این وبلاگ همکاری کنند. راستش ما هم مدتی بود که به این گزینه فکر می کردیم. به هر حال همانگونه که مستحضرید  تحت عنایات آقا امام زمان این وبلاگ توانسته است جایگاه به نسبت خوبی در میان مخاطبانش پیدا کند. از شما چه پنهان این قضیه اگرچه موجبات شادمانی ما را فراهم کرده است  بار مسوولیت مان را نیزچندین برابر کرده است. از طرفی ما هم مثل تمامی آدمیان  بضاعت هنری محدودی داریم و بعد از مدتی استمرار به ورطه ی تکرار می افتیم . درگیری های زندگی روزمره هم که ما را بیش از پیش در خود غرق می کند وشاید مجال اندکی برای نوشتن در اختیارمان می گذارد.از طرفی ایمان داریم که بسیاری از شما صاحب قلم بسیار تواناتری از ما هستید . بارها در  وب گردی هایمان به متن هایی برمی خوریم که با دیدی زیبا وموشکافانه نوشته شده و به هر دلیل مخاطبان خود را نیافته اند و محجور مانده اند.خیلی از شما هم شاید حال و حوصله ی ساختن یک بلاگ را نداشته اید و بطور جدی به آن فکر نکرده باشید.

علی ایحالن به نظر می رسد این فرصت مناسبی است که کسانی که علاقمند به نوشتن هستند  قلم شان را محک بزنند. همانطور که مستحضرید این وبلاگ یکی از معتبرترین وبلاگ های ادبی  و حتی بی ادبی در سراسر خاور میانه  می باشد. تعداد بازدید های این بلاگ در روز بین 1800 تا 10000 است.موضوعات متن ها در زمینه های سیاسی ، اجتماعی ، سکسی ، خانوادگی ، تخیلی ، علمی و روشهای آشپزی می باشد.مخاطبان وبلاگ هم افرادی فرهیخته ، با محبت و متعامل هستند و به غیر از پرتاب گوجه فرنگی هیچ مخالفت مدنی با شما نخواهند کرد.

باعث خوشحالی ماست که دست همکاری با شما را بفشاریم  و استعدادهای جدید را  معرفی کنیم و فضایی  را فراهم کنیم تا در آن هم مخاطبان و هم نویسندگان حال و هوای تازه تری را تجربه کنند . البته ناچاریم برای حفظ یک دستی محیط بلاگ نوشته ها را گزینش کنیم  و آنهایی که به حال و هوای اینجا سازگاری دارد را منتشر کنیم . برای این گزینش هم نیاز به  دوستانی داریم که بعنوان هیثت تحریریه با ما همکاری کنند و هر نوشته ای که رای اکثریت را بیاورد در اینجا منتشر شود. شما می توانید نوشته هایتان را در قالب فایل ورد به آدرس ای میل بلاگ بفرستید  تا با نام خودتان منتشر شود. ( نام مستعار)نویسنده هایی که بیش از 5 نوشته ی تایید شده داشته باشند می توانند تبدیل به اعضا ثابت این بلاگ شوند و خودشان مستقیما در صفحه ی اصلی بنویسند.شرایط برای ارسال متن به قرار زیر است:

1- التزام عملی به ولایت فقیه

2-  تعلق خاطر به جامعه نسوان

تبصره: مطلقه بودن دارای دو امتیاز اضافی می باشد .

3 -واریز فیش بانکی در وجه سکینه جوراب چی عسگرآبادی به مبلغ 495$ به  حساب بانکی شماره ی 7868  شعبه ی لوس آنجلس

4-داشتن ذوق ادبی،استعداد بی بدیل وروحیه ی طنز  *

از شوخی گذشته ،از کلیه اصحاب اندرونی دعوت می شود در این مورد نظر بدهید و اگر موافق یا مخالف جذب نویسنده های جدید هستید با ذکر دلیل ما را در جریان بگذارید.نظر شما در این مورد تعیین کننده ی نهایی خواهد بود.ما تنها صاحب 3 رای از کل آرا هستیم.فراموش نکنید که صاحبان اصلی این جامعه ی مجازی شما هستید و اصلی ترین هدف ما جلب رضایت شماست.