چند روز است که در بهت و منگی خاصی هستم. همه ی ما هستیم. بغضی گلویم را فشار می دهد و مدام از خودم می پرسم چرا؟ چرا باید چنین بلایی بر سر ما نازل می شد؟فیلتر شدن دردناک است ولی از آن دردناک تر به ناحق فیلتر شدن چند زن مسلمان  و ملتزم به ولایت است که دقدقه ای ( شایدم دغدغه ) جز قلم زدن در راه اسلام ناب محمدی ندشته و ندارند. این اولین بار نیست که ما فیلتر می شویم. آنهایی که از قدیم ما را دنبال کرده  اند می دانند که ما اولین بار در بلاگفا مسدود شدیم. بعد از آن هم که اسباب کشی کردیم و آمدیم ورد پرس باز بعد از مدتی فیل تر شدیم. اما این فیلتر شدن ها اثری در ما ندارد. ما حتی تا مرز بستن نارنجک به خود و عملیات انتحاری برای اشاعه ی فرهنگ شهادت طلبی در امر بلاگ نویسی پیش خواهیم رفت..

چیزی که مایه ی تعجب  است این است که چرا ما باید با بی مهری برادران ارزشی قرار گیریم؟ما که به ولایت فقیه التزام داشتیم. ما حتی برای ورود افراد  شرط ذوب شدگی در ولایت قرار داده بودیم. ما در شبهای عزیز و ایام عزاداری مراسم دعای ندبه  برگزار می کردیم . ما حتی در ایام ماه مبارک  جهت آشنایی مومنین و مومنات احکام شرعی را در این بلاگ عرضه کردیم، ما که از فلسفه ی مهدویت گفتیم و دعای فرج از لبانمان نمی افتاد واز منتظران ظهور آقا امام زمان بودیم. آیا فیلتر شدن ما روا بود؟.

هدف دراز مدت ما این بود که نیروهای خالص را جدا کرده و مبادرت به تشکیل بسیج نسوان در سایت نماییم. همچنین صحبت های اولیه برای استقرار گشت های ارشاد در کل این تارنوشت شده بود تا به خواهرانی که وارد سایت می شوند تذکر داده شود و از ورود افراد بدحجاب با مانتو های تنگ و کوتاه جلوگیری شود. می خواستیم حتی قسمت کامنت دانی خواهران و براداران را از هم جدا کرده و جلوی کامنت هایی که بین نامحرمین رد و بدل می شود گرفته شود مگر آنکه کامنت گذار به هنگام نوشتن سنگ ریزه در دهان بگذارد یا بین آنها صیغه ی محرمیت جاری شده باشد. مقدمات دعوت از یک مقام روحانی هم به همین منظور  در نظر گرفته شده بود. روزهای سه شنبه می خواستیم عکس هایی از چاه جمکران را در تارنوشت آپ لود کنیم تا مخاطبان نامه های خود را با ای میل مستقیما داخل چاه بفرستند. آه که چه ارزوهایی برای استقرار نظام اسلامی در این بلاگ داشتیم.

علی ایحالن فیلتر شدن این وبلاگ مسلما توطئه دشمنان و برای بدنام کردن نام کشوری است که در آن آزادی بیان آن هم به صورت مطلق حرف اول و آخر را می زند. ما گردانندگان این بلاگ ضمن  اعلام انزجرار از این حرکت  خواهان رفع فیلتر از این بلاگ شده تا بتوانیم در راه رهبری جان خود را بیش از پیش فدا کنیم.ما تا آخرین قطره ی خون برای احیای ارزش ها در صحنه ی جهاد خواهیم ماند و با کمال میل در ماهیتابه ی ولایت سرخ می شویم. ما بستنی ذوب شده ی ولایتیم. ما اهل کوفته نیستیم .ما طلحه و زبیر نیستیم ،ما سکینه و زهرا و اختر و اعظم و گلین باجی ، نسوان معلق شده در  ولایت فقیه هستیم. هیچ جا نمی ریم همین جا هستیم!