قبول ندارم که در مورد سکس زن ها مردها نظر میدن. این منو دیوونه می کنه. خود زنها هم در مورد سکس کمترصحبت می کنن.. بیشتری هاشون جوری سکس  را انکار می کنن که انگار مریم مقدس هستن.اکثرشون با هیچ کی تو زندگی شون نخوابیدن  و فقط دنبال عشق هستن و از این مزخرفات .دوست صمیمی داشتم که  با یک نفر رفت آنتالیا وقتی ازش در مورد سکس پرسیدم گفت ما سکس نکردیم و خیلی جدی انتظار داشت من باور کنم که یک هفته رفتن الواطی و شب کنار هم خوابیدن و سکس نکردن. بعضیا آدم رو با مرغ پخته اشتباهی می گیرن و این یک کم برخورنده است. البته فضولیش به من نیومده که بخوام ببینم کی با کی می خوابه و چرا و چجوری . موضوع اینه که وقتی خود زنها ته ذهنشون به خودشون حق نمیدن سکس داشته باشن و ازش لذت ببرن چه انتظاری از یک سری مرد  سنت زده و عقب افتاده جهان سومی میشه داشت؟

حرصم میگیره یک سری مرد در مورد میل جنسی زنها نظر میدن. انگار خودشون کلیتوریس داشتن و سه تا شیکم زاییدن. اکثر مردها دوست دارن رویاهای ذهنی خودشون رو تو کله ی همه  بکنن که مثلا  زن ها یک نفر ثابت رو میخوان و هیچ وقت هوس آدم جدید نمی کنن. این مزخرف محضه. زن هم مثل مرد اگه به هوسش اجازه بده دلش  خیلی چیزها میخواد. بعدش این آقایون  لبهاشون رو کج می کنن و میگن زنها فقط دنبال ازدواج هستن. دنبال لذت نیستن. زنها خیلی ظریف هستن و اگه ولشون کنی میرن امشی میخورن میمیرن. زنها دنبال عشق هستن نه سکس. زنها پورنو نمی بینن. زنها خودارضایی نمی کنن. زنها…زنها…انقدر در مورد زنها مزخرف میگن که آدم سرش گیج میره

اکثر مردها هیچ چی از زن نمیدونن. از فیزیولوژی اش، از نیازهاش از اینکه چجوری باید باهاش تا کنن. (یک سری شون می دونن دمشون هم گرم بحث من اونها نیستن)  بیشتر مردها در مورد تن یک زن همون قدر می دونن که یک مهندس برق در مورد آوند های  گیاهان آفرقایی میدونه. بعد هی میگن زنها موجودات پیچیده ای هستن.در حالیکه خودشون نادان هستن. جالب اینه که همه ی فکر و ذکر آدم سکس باشه و آدم لا اقل واسه خودش هم که شده نخواد ببینه چه کار داره میکنه. بیشتر مردها توی رختخواب مزخرفند. آشغال. نمی دونن چجوری یک زن رو آماده کنن و آماده کردن زن چقدر مهمه. نمی دونن کی چی کار کنن. نمی دونن توی گوش یک زن  چجوری نجوا کنن. چجوری آهش رو در بیارن و یک کاری کنن که بخواد ،آدم فقط برای اینکه شرشون رو بکنه ادای ارضا شدن در میاره از شر تلمبه زدن هاشون خلاص بشه. راستی این مردها واقعا هیچ وقت می فهمن زنها چند بار الکی ادای ارضا شدن در میارن؟

چند سال پیش تو یک مهمونی خانوادگی خانومهای مسن تر فامیل یک گوشه جمع شده بودن  و یواشکی درد دل میکردن من از روی کنجکاوی وایسادم گوش کردم . گریه ام گرفت. داشتن از هم می پرسیدن ارگاسم چیه؟و تقریبا هیچ کدومشون تو  سالها شوهر داری  ارضا نشده بودن. یعنی شوهرهای محترمشون  مثل خروس سوارشون شدن و پیاده شدن و این خانومهای  بسیار محترم هم ازشون هیچ چیز بیشتری طلب نکرده بودند.

ما مریضیم. یکی از مرض هامون هم مرض جنسی است. زنها فکر می کنن مردها یک سری گاون که فقط بلدن شخم بزنن برن جلو و مردها فکر می کنن زنها یک سری موجود  سرد و مادی اند که  سکس رو ابزاری کردن که مردها رو بدوشن واقعیت اینه که  همین هم هست  و همین جور خواهد ماند مگه  ما یاد بگیریم راجع به سکس مثل آدم حرف بزنیم . بگیم چی میخوایم و بدونیم چی کار باید بکنیم. تا دیگه سکس وسیله  برای سر کیسه کردن و بهره کشی از هم نباشه. یک جور لذت متقابل باشه  یک جور بازی خوب بین دو تا تن که یکی میشن و به اوج می رسن. بدون هیچ هراس و ترس و شرمی. همونجوری که خداوند در قران  کریم می فرماید: که زن را برای مرد آفرید و مرد را برای زن و انتم لا تعلمون !