این روزها بازار احترام طلبی به خصوص از طرف کسانی که خود را » افرادی با اعتقادات مذهبی» معرفی میکنند، حسابی داغ است. از آنجاییکه من واقعا اعتقاد دارم اکثر انسانها و تفکرات قابل احترام هستند، با همه وجود سعی کردم که راهی برای احترام گذاشتن به این طرز تفکر پیدا کنم، نشد که نشد. و بنابراین منتظر پیشنهادشان هستم تا بتوانم نکته هرچند مثبتی در این مسیر ببینم که احترام مرا برانگیزد.

در ذیل مجموعه ای از استفتائات آقای م ص ب ا ح را میاورم که نه تنها احترام مرا بر نه انگیخت، که به شدت ناراحتم کرد. قبل از هر دفاعی از جانب «خوانندگان مسلمان» این وبلاگ لازم به توضیح میدانم که بنده آقای م ص ب ا ح را یکی از نمادهای دنیای اسلام میدانم، همانطور که پاپ را یکی از نمایندگان مسیحیت میدانم. و به نظرم ایشان را فاقد صلاحیت اسلامی دانستن درحالیکه دو مرکز تخصصی اسلامی (حوزه علمیه نجف و حوزه علمیه قم) ایشان را دارای درجه اجتهاد دانسته و تا امروز هم کسی ایشان را خلع لباس نکرده است، همانقدر بی ارزش است که مدرک فیزیک اتمی دانشمندان فارغ التحصیل MIT ، شاغل در ناسا را زیر سوال ببریم.

و اما استفتائات آقای م ص ب ا ح در مرداد 1389 در جمکران

آيا اعتراف گيري تحت فشار و شکنجه روحي و رواني و جسمي اعتبار اسلامي دارد ؟

ج – اعتراف گيري از ضد ولايت فقيه به هر شکلي جايز است

2- اعتراف گيري با استفاده از مواد مخدر و افيون و داروهاي کدوئينه جايز است ؟

ج – اعتراف گيري از ضد ولايت مطلقه به هر شکلي جايز است .

3- آيا بازجو ميتواند به زنداني تجاوز جنسي کند تا اعتراف بگيرد ؟

ج – احتياط واجب آن است که قبل از اينکار حتما وضو بگيرد و هنگام عمل ذکر گويد .اگرزنداني زن است هم از فرج و هم از دوبر دخول اشکال ندارد بهتر است در محل بازجويي کس ديگري نباشد . اما اگر زنداني مرد است احوط است در حضور ديگر باز جويان دخول صورت گيرد .

4- اگر زن زنداني حامله شود تکليف چيست ؟ يا آن فرزند حرامزاده است ؟

ج – فرزند ضعيفه ضد ولايت مطلقه فقيه مطابق نص قران مجيد در هر صورت حرامزاده است چه توسط بازجو باردار شود چه توسط شوهرش . اما اگر بازجو فرزندي طفل متولد شده را گردن نهد ، بنابر احتياط واجب طفل حلالزاده و شيعه اثني عشري است .

5- آيا تجاوز جنسي در زندان به مردها و پسران جوان لواط محسوب نمي شود ؟

خير . چون زنداني بدون ميل و رغبت به آن تن داده است . البته اگر جوان مفعول را خوشامده باشد احتياط مستحب آن است که ديگر اين عمل تکرار نگردد .

6- تجاوز به دختران باکره در زندان چه حکمي دارد ؟

ج – اگر قرار است زن را اعدام کنند ، براي بازجو به اندازه يک حج تمتع واجب صواب دارد و به همان اندازه بر گناهان دختر افزوده ميشود . اما اگر زنداني قرار نيست اعدام شود ، به اندازه زيارت کربلا براي بازجو صواب دارد ..

بعدا نوشت:

لازم به ذکر است که سایت آقای م ص ب ا ح،  مجموعه این سخنان را ناشی از برنامه ریزی اسراییل و دنیای استکبار دانسته است و اگرچه به هیچ کدام از پرسشها، به صراحت پاسخ نداده  است، به نوعی آنها را تکذیب کرده است.