حکماٌ مستحضرید که با فرو رفتن شهر تهران  در آلودگی  خطرات احتمالی که جان شهروندان را تهدید میکند افزایش یافته است. بنا بر آمار واصله یک شهروند تهرانی وقتی صبح از منزل خارج میشود در برابر هفتاد نوع خطر قرار دارد و   اگر به سلامت از خیابان عبور کند  و یا توسط نیرو های خودسر هدف اصابت گلوله قرار نگیرد و  در هنگام عبور از میدانگاه در بمب گذاری صهیونیست ها شهید نشود  به دلیل آلودگی هوا   به سلامت شب به منزل نمیرسد .
.با توجه به این امر ضرورت تشکیل یک  کمیته اضطراری آلودگی هوا حس میشود که با ارایه راهکار های عملی شهروندان را در عبور از این بحران یاری دهد. بدیهی است که مردم می توانند  با استفاده از یارانه هایی که به حساب بانکی شان واریز شده با فراغ بال به نقاط خوش آب و هوا تر نظیر سواحل قناری ، مالاگا در جنوب اسپانیا و یا نیس سفر کنند .برای آن دسته هم میهنانی که قادر به مسافرت به جزایر لانگرهانس لوز المعده ی خودشان هم نیستند پیشنهاد می شود تا برطرف شدن این بحران حتماٌ راهکارهای بسیار ساده ی زیر را به کار بندند:

یک ) خودداری از تنفس ( دم و بازدم) تا رفع کامل آلودگی هوا
دو) نصب فیلتر HEPA 99.997% در سوراخ های بینی
سه) مسدود کردن سایر ورودی ها و منافذ و الالخصوص چشم فتنه  
چهار) استفاده ی فراوان از نوشیدنی های سرد و گرم به همراه لبنیات ( بطور مثال اسمیرنوف و ماست ،عرق سگی با پنیر و گوجه فرنگی  ).
پنج) همراه داشتن یک عدد کپسول اکسیژن کوچک 24 کیلویی به هنگام پیاده روی در خیابان ( به سادگی قابل حمل در جیب کت یا نصب بر روی کمربند به جای موبایل)
شش) خواندن دعای فرج برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان
هفت) در ضمن تعطیلی های اخیر با  ترور اساتید ، بیماری شدید رهبری ، هدفمندی  یارانه ها ،افشاگری ویکی لیکس ،جنگ قدرت اصول گرایان و هیچ چیز دیگری ارتباط ندارد.