نمی دونم دنیا همیشه اینجوری بوده یا نه  اما  انقدر می دونم که این روزا  دنیا خیلی کیلویی شده .کاری به خونه ی بزرگ و ماشین بزرگ و حساب بانکی بزرگ ندارم. همه چی همین جور شده.پستان؟ هرچه بزرگتر  بهتر..باسن؟ هر چه بزرگتر بهتر ( حتی اگر قد قابلمه باشد) . عموما هرچی بزرگ تر باشد مقبول تر است و برایش سر و دست می شکنند. آلت تناسلی  مردانه هم از این قاعده مستثنی نیست. این روزها امکان ندارد سایت سکسی رو باز کنین که توش پر از تبلیغ های بزرگ کردن آلت تناسلی نباشه. همه ی این سایت ها پر است از عکس مردان خوشبختی که با لبخندی بر لب  آلت تناسلی شان را 3 اینچ ر شد داده اند و ظاهرا به نیروانا یا خوشبختی رسیده اند.

اگر سالها پیش قضیه سکس تنها منحصر به زنها و سکسی بودن آنها بود این روزها  این داستان سایز الت تناسلی گریبانگیر مردها شده. تقریبا همه ی مردها که همیشه از هر جهت به خودشان مطمین بودن الان در مورد  سایز  دچار تردید و احساس نا امنی هستن.باور نمی کنین؟ میخواهید مردی را داغون کنین ؟ به اندازه ی فلانش بخندید. لابد می دونین  که به دلیل روانشناسی نامعلومی مردها هویت  خودشون رو با آلت شون یکی می دونن  و برای همین هم هست که معمولا روی آلتشون اسم خودشون رو می ذارن. مثلا علی کوچیکه یا افشین آقا و از این قبیل. برای همین هم یکی از مهم ترین دغدغه های هر مردی این است که آیا هویتش به حد کافی بزرگ است یا نه !

خوب این روزها اندازه ها  حرف  اول و آخر را می زند. اندازه ی جذابیت شما را طول قد و دور بازو یتان نشان می دهد. اندازه موفقیتتان را مدل ماشین و حساب بانکی تان نشان می دهد. اندازه ی مردانگی تان را هم لابد طول و قطر آلت تناسلی نشان می دهد.فراموش نکنیم که این مسیری است که دنیا به آن سمت می رود.دنیایی که من اسمش را دنیای کیلویی می گذارم. در این دنیا جایی برای کیفیت یک نگاه ، زیبایی نوازش و لمس و یا بوسه  نیست.  انگار که یک چیز خیلی اساسی  این جا گم شده است. قرار نیست هیچ مردی بیل  مکانیکی باشد و هیچ زنی خاک باغچه. می دونم که هر چیزی رو میشه متر کرد اما متر کردن بعضی جاها خیلی کار مزخرفیست. به هر حال چند تا نکته  عرفانی – علمی – سکسی را اینجا بگم که لال از دنیا نرفته باشم:

1-به تعداد انسانها راه برای رسیدن به خدا هست، به همان تعداد اندازه و شکل و انحنا و رنگ های آلت تناسلی مردها متفاوت است

2-سایز آلت تناسلی شما مهم نیست. مگر آنکه از حدی کوتاه تر باشد.

3- اگر زیر 6 اینچ هستید شاید واقعا کوچک تر از حد معمول باشید.

4- یادتان باشد که شما همیشه الت خودتان را از بالا می بینید و بنابر این آن را کوچک تر از آنچیزی که واقعا هست تخمین می زنید

5- بزرگ کردن آلت با جراحی و قرص  مشکلی را حل نمی کند چون اگرچه به ظاهر آلت را بزرگ می کند از  سختی و کارایی اش کم می کند

6- آلت تناسلی هر چه بزرگ تر بهتر نیست. خیلی بزرگش هم ایجاد درد و ناراحتی می کند

7- امیر المومنین (ع) در این باره می فرماید: خیر الامور اوسطها. نه خیلی بزرگ نه خیلی کوچک، از همه اش بهتر است

8-بهتر است به جای اینکه روی سایز انقدر وسواس داشته باشید راه و رسم درست کار را یاد بگیرید