اساسا ما ملت بدجوری اهل چشم و هم چشمی هستیم. از روی  چشم هم چشمی با دختر زینت خانوم بچه مون رو می فرستیم دانشگاه ، مهریه تعیین می کنیم، جهاز می بریم، از رو چشم هم چشمی پرده خونه مون رو عوض می کنیم و قس علی هذا. از این رو هیچ بعید نیست که از روی چشم هم چشمی قیام هم بکنیم.  خودتون قضاوت کنید ببینید چقدر تیتر زدیم «تونس ؛ تونس! ایران نتونس!» اگرچه هنوز هم معلوم نیست تونس چی رو تونس ولی خوب برای ما افت داره که تونس بتونه و ما نتونیم حالا هرچی می خواد باشه. از اون ور این مصریها هم که انگاری با ما مسابقه گذاشتن هی دست بند سبز می بندند دستشون و از لباس شخصی های از نوع مصری باتوم می خورند و از روی تقلید زیر ماشین هم له می شوند.

خوب توی این هاگیر واگیر ، احتمالا رهبران جنبش سبز ما هم با درایت و هوشیاری و چشم و هم چشمی زمان را مناسب تشخیص دادند و درخواست راهپیمایی برای 25 بهمن کرده اند. من یکی که شخصا بسیار امیدوارم که با این راهپیمایی موافقت می شود . دلیل این حرفم استناد به بند فلان  و ماده بهمان قانون اساسی جمهوری اسلامی است که برگزاری تجمعات را آزاد اعلام کرده است. با توجه به اینکه تا کنون کلیه مفاد این قانون  مو به مو اجرا شده هیچ دلیلی  ندارد که وزارت کشور با این درخواست مخالفت کند. در ضمن تجربه هم نشان می دهد که توی همین  بیست ماه گذشته هر وقت نیروهای اپوزیسیون درخواست تجمع کرده اند با آنها فی الفور موافقت شده. اصلا کار به جایی رسیده که سید خوش سیما درخواست رفراندوم و برگذاری انتخابات آزاد هم کرده است که در واقع پیشنهاد بسیار نبوغ آمیز و تازه ای است و من شخصا بهت زده شدم که چطور تا حالا به فکر کسی نرسیده بود و صد البته مسلما با این پیشنهاد هم موافقت خواهد شد.

علی ایحالن گویا باید خودمان را برای یک راهپیمایی آرام و مسالمت آمیز  در یک روز زمستانی آماده کنیم. با توجه به این که احتمالا سرعت این تر نت  با نزدیک شدن به این روز به نحو کاملا اتفاقی پایین می آید و اس ام اس ها هم باز به نحو بی دلیلی قطع خواهد شد به نظر می رسد که وظیفه ی همه ی ما اطلاع رسانی در این مورد باشد.بنده پیشنهاد می کنم که آقایان رهبران جنبش در این مورد از رسانه ملی کمک بگیرند. به هر حال با توجه به اینکه این رسانه متعلق به کل مردم است  حیف است که همش سریال  آبدوخیاری و برنامه آشپزی پخش کند. از آقای ضرغامی درخواست کنند از طریق رادیو تلویزیون در این خصوص اطلاعیه داده شود تا مردم خبر دار شن و  در این راهپیمایی شرکت کنند.همه که مثل من و شما به این تر نت وصل نیستند. یکی اش عمه بلقیس ، خوب به هر حال عمه بلقیس  لب تاپ  ندارد ولی  خیلی دوست دارد برای دفاع از مردم مصر و تونس توی خیابان ها حضور یک پارچه داشته باشد. مسلما  اینجوری عمه بلقیس هم به جمع تجمع کنندگان خواهد پیوست.قبول بفرمایید که رفتن دو نفری آقایان موسوی و کروبی به تنهایی خوبیت ندارد. مخصوصا که باز هم ممکن است بطور کاملا اتفاقی  باز یک جوری بشود که یک گروهی مانع شوند که بنده ی خدا میرحسین  از منزل خارج شود. البته معلوم نیست چرا این گروه مانع آقای کروبی  نمی شوند. ظاهرا پیاده روی برای سلامت آقای کروبی مفید تر است. خاصه آنکه عمه بلقیس هم پشت سر آن شیخ شجاع حرکت کند.

پی نوشت:

ای مسلمانان !شما را سر جدتان قسم، برای هزار بار از یک سوراخ گزیده نشوید. اگر برنامه ای برای اطلاع رسانی دارید از الان به فکر باشید. نظرات این پست برای نظردهی شما باز خواهد ماند. اگر پیشنهادی در این مورد دارید بنویسید. کاری نکنیم که فردا از این که کاری نکردیم پشیمان شویم!