عشق بازی از دو کلمه عشق و بازی تشکیل می شود. درمورد عشق زیاد نوشته شده ولی  در مورد بازی اش معمولا زیاد نمی دانیم. سکس یک جور بازی است که بین دو نفر ( و گاهی بیشتر) توافق می شود.بازی فعالیتی است که به قصد لذت و سرگرمی انجام می شود. برای خیلی ها سکس کاری است که انجام می دهیم و معمولا هر چی زود تر و بی سر و صدا تر، با شرم و دستپاچگی و دست پا چلفتی . در مورد سکس به ما هیچ آموزشی داده نمی شود.نه درمدرسه و نه در دانشگاه و نه در خانواده. اگر هم مورد سکس آموزش داده شود بیشتر از مضرات و خطراتش  گفته می شود ولی  واقعیت این است که سکس  می تواند بسیار متنوع باشد و با چاشنی بازی قاطی شود.

یک) سکس در مکانهای مختلف: همیشه در رختخواب سکس می کنید؟  روی مبل، کف زمین ، روی کابینت آشپزخانه ، زیر دوش و اگر برایتان امکان دارد سکس در محیط های باز( جنگل، کنار دریا؛ توی زیر دریایی ، توی هواپیما و شاتل فضایی ) را حتما امتحان کنید.

دو) همیشه در تاریکی سکس می کنید؟ پرده را می کشید و چراغ را خاموش و زیر و پتو می خزید؟(  سکس عمه بلقیسی) . سکس در نور و روشنایی را امتحان کنید.

سه) سکس با چشم بند هم تجربه خوبی است. وقتی چشمها بسته است حس لامسه و چشایی و بویایی  قوی می شودو همه چیز جور دیگری لذت خواهد داد( اگر پارتنر شما بد ترکیب است این بازی خوراک شماست ). امتحان کنید.

چهار) سکس با دستهای بسته را امتحان کنید. از پارتنرتان بخواهید که دستتان را ببندد و خودتان را کامل در اختیارش قرار بدهید.  می تواند تجربه ی بی نظیری باشد.(مخصوصا اگر مثل فیلم غریزه اصلی طرف آخرش با چاقو شما را تکه تکه کند) امتحان کنید.

پنج) از پارتنرتان بخواهید که با دست یا  دندان جوراب نایلونتان را پاره کند، یا لباس های زیرتان را  یا سوتین ، البته این بازی کمی خرج دارد ولی تر کیب خشونت و هیجان خوبی است. یادتان باشد که تا همه ی جوراب نایلون پاره نشود حق ندارید بازی اصلی را شروع کنید.

شش) از پارتنرتان بخواهید جلوی شما خودارضایی کند. این بازی بسیار به شما کمک می کند که نقاط حساس بدن هم را بشناسید چون هرکسی جوری خودش را لمس می کند که دوست دارد لمس شود. یاد بگیرید که  پارتنر شما به چه چیزی حساس است. آیا وقتی  دارد خود ارضایی می کند فشار می دهد یا نه؛ حرکت دستش  ارام است  یا تند است و….

هفت)  با گوش ها، نرمه گوش، گردن، زانو، انگشت کوچک پا.. بازی کنید.همه جای بدن قابلیت ایجاد لذت جنسی دارد . چشمهای هم راببندید و با سر قلم، پر ، شانه ، پنبه و دستمال کاغذی همدیگر را لمس کنید. از خوردنی ها استفاده کنید، عسل ،مربا ، لیمو ترش ( اگر با تکیلا و نمک  باشد که چه بهتر) را روی کف دست، ساعد، پشت و.. هم بریزید و از روی تن هم مزه کنید. امتحان کنید .

این لیست می تواند تا بی نهایت ادامه پیدا کند. اگر دوست دارید شما هم بازی های مورد علاقه تان را در زیر این نوشته بنویسید. خواهشتاٌ (!!) از بکار بردن بی جا از کلمات رکیک و توهین به دیگران  خود داری کنید. ما در زمینه ی سکس ملت آموزش ندیده ای هستیم. بگذارید یاد بگیریم که در فضایی سالم و درست در موردش بنویسیم و از هم  یاد بگیریم..در نوشته های بعدی اگر توفیقی باشد برای مسلمین و مسلمات عزیز در مورد بازی های پیشرفته تر ( سکس گروهی، سکس ضربدری، سکس با دست بیل و …) خواهم نوشت. التماس دعا.