یادش به خیر در عهد شاه وزوزک که ما کودک بودیم یک سری گشت های پاترول با یک حاشیه سبز توی خیابونها تردد می کرد. آن موقع ها  روپوشها کلفت و گشاد  و رنگها دلگیر بود. پوشیدن کفشهای ادیداس  و نایک کفر محسوب می شد و وای به حالت اگر شلوار جین می پوشیدی .خلاصه شهر چهره ی بسیار زیبا و متین و اسلامی داشت و اگر این گشت ها پرش به پر نا مسلمانی گیر می کرد حسابش با کرام الکاتبین بود.

کم کم با ورود به دوران سازندگی برادران کمیته ای هم وارد فاز ساخت و ساز شدند و چون کشور وارد دوران شکوفایی اقتصادی شده بود و  پشت سر هم  پروژه های عمرانی کلنگ می خورد کم کم چهره ی شهر هم عوض شد. ماشین های خارجی وارد بازار شد و ساخت و ساز رونق گرفت و مانتوهای رنگی تن مردم دیده می شد مسلمین و مسلمات در پارک ها با هم دیده می شدند.برادران کمیته هم متاثر از همین جو وارد فاز خود-سازندگی شدند به این شکل که هرکس مورد منکراتی داشت با  او وارد فاز گفتمان می شدند و بسته به وخامت مورد  با گرفتن یک مقدار جریمه ی نقدی وگذاشتن آن در جیب با لبخند ارشاد شده را با جیب خالی روانه می کردند. البته خوب این برادارها هم سهمی از انقلاب داشتند و دلشان ماشین و ویلا و ژیلا می خواست . این شد که کم کم ابهت این گشت ها از بین رفت و همه به جای اینکه حجابشان را درست کنند یک مقدار پول بیشتر توی کیفشان می گذاشتند.

با سر کار امدن آقای خاتمی هم که عملا وارد فاز اصلاحات شدیم وجامعه بطور کلی دچار تحول شد و بسیاری از ارزشها رشد صعودی داشت. در همین راستا  روپوشها در یک سیر صعودی تا بالای باسن بالا رفت ، شلوارهای جین برمودا تا زیر زانو رفت و قوزک پای نسوان مسلمان عیان شد (( خدا به دور)) روسری ها تبدیل به شال شد و شال ها توری شد و تورها بلوری شد و خلاصه شهر از آن حالت  الهی در آمد. الغرض همه به این نتیجه رسیده بودند که مشکل ما موی سر جوانان نیست. حتی دکتر اح مدی نژاد هم همین عقیده را داشت.بالطبع دولت مهرورز هم با موی سر جوانان کاری نداشت و بیشتر درگیر شلیک مستقیم به آنها و یا رد شدن با ون از روی پیکر جوانان بود. .:

بر همگان روشن است که حجاب زن واجب است.البته حجاب در یک سری تاریخ های خاص واجب تر است .مثلا در روزهای قبل از انتخابات   .کلا هر وقت به هر دلیل قافیه تنگ می شود قضیه حجاب مهم تر می شود و مردم با شدت بیشتری ارشاد می شوند .  تا کی ما باید شاهد این بد حجابی ها باشیم را تنها خدا می داند.خوب خواهر من خودتو بپوشان! مگر نمی دانی که زن در حجاب مثل گوهری است در صدف؟ ما از سردار داغان میخواهیم که با این مفاسد و بد حجابی  مبارزه کنند .

 

در ضمن امید واریم که تیم خواهران ما به جای گریه کردن از حذف شدن از بازی های جهانی نماز شکر به جا آورند که در سر زمینی زندگی میکنند که مراقب آخرت آن هاست .بفرما پس فردا آدامس هم بجو! سینما هم برو! اصلا چه معنی دارد زن با یک توپ بازی کند؟ زن مسلمان تنها باید با ۲ توپ و آن هم به میل شوهر بازی کند. اصلا این بازی ها با آموزش شوتیدن زیر توپ برای خواهران  بد آموزی دارد. به امید روزی که هر زن مسلمان بداند که حجاب محدودیت نیست، مصونیت است. بداند که عفت ، عصمت زن است. و ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است