باز تجاوز گروهی به یک زن در ملارد کرج در صدر اخبار است. خدا را شکر ما ایرانی ها اگر در کار های گروهی ضعیفیم در این یک فقره ظاهرا خیلی هم بد نیستیم.  مغرور از این روحیه ی تعاون در مملکت آقا امام زمان  اخبار را دنبال می کنم .می رسم به هشدار سازمان بهداشت جهانی در مورد موج سوم شیوع ایدز در ایران و بخصوص در زنان که از راه  تماس جنسی منتقل می شود. لابد این هم از توطئه های استکبار جهانی است. می روم ای میل هایم را چک کنم که می بینم دوستی آمار زیر را برایم فرستاده که بر اساس تحقيق بعمل آمده توسط وزارت بهداشت با پرسشنامه ها بدون نام در خصوص مسائل جنسي  استخراج شده است. البته انتظار ندارم این آمار منتشر شده باشد  تا بتوان صحت و سقمش را محک زد، این جور آمار معمولا درز می کند.  اگر این آمار درست  باشه باید از رهبر معظم و علمای قم  و روحانیون و فضلا که این سالها فرهنگ اسلامی را در این جامعه نشر دادند تشکر خاص بشود. چون اگر رییس کاباره ی مونت کارلو  و جمعی از پا اندازها تمام تلاششان را می کردند نمی توانستند چنین امت همیشه در صحنه ای راتربیت کنند  و چنین سربازان امام زمانی تحویل جامعه بدهند. آمار خود گویاست. قضاوت را به شما وا می گذارم:

طي دو سال گذشته سه ميليون و هشتصد هزار لارجر باكس در ايران فروش رفته است (لارجر باكس وسيله اي براي افزايش طول آلت جنسي آقايان است).
طي سه ماه فعاليت غير قانوني فروش آلات مصنوعي توسط شركتهاي فروش اينترنتي يكصد و چهل هزارآلت مصنوعي مردانه و 92هزارآلت مصنوعي زنانه بفروش رسيده است.
طي 2 سال گذشته چهارصدو چهل هزاردستگاه شنود و دوربين هاي مخفي خريداري شده است (كه نشان از عدم اطمينان به فعايتهاي درون خانه و محل كار و يا تلاش براي اطلاع و ديدن مسائل خصوصي افراد ميباشد) .
طي دو سال گذشته بالغ برسي و دو ميليون انواع قرص هاي تقويت قواي جنسي در ايران بفروش رسيده است.
در دو سال گذشته 241000عمل زيبائي سينه انجام شده است.
در دو سال گذشته 64000عمل زيبائي بر روي باسن صورت گرفته است.
در دو سال گذشته بالغ بر 78000عمل سقط جنين غير قانوني صورت گرفته است.
تقريبا 35درصد دختران قبل از ازدواج بكارت خود را از دست ميدهند.
در يك سال گذشته 68هزار عمل ترميم پرده بكارت صورت گرفته است.
در هر روز 3پرواز به تايلند انجام ميشود كه صرفا جهت مسائل سكسي ميباشد.
در هر پرواز به كشور امارت حدود 20درصد خانمها براي سكس و درآمد به آن كشور مسافرت ميكنند.
حدود 11درصد فاحشه هاي كشور امارات دختران ايراني هستند.
حدود 21درصد دختران دانشجو براي تامين شهريه دانشگاه خود معمولا به سكس روي مي آورند.
حدود 36درصد خانمهاي شاغل در شركتهاي خصوصي ، مطبها و مغازه ها با كارفرمايان خود ارتباط جنسي دارند.
حدود 6درصد دختران دانشجو با استادان خود جهت نمره ارتباط جنسي برقرار ميكنند.
سن روسپي گري در ايران به 16 سال رسيده است
پی نوشت: حالا هی بروید توی خیابان به موی سر خانمها گیر بدهید!