اول

 زن سفیر ایران در فرانسه در مصاحبه با رادیو فرانس کولتور گفت :. میدانید که زنها چگونه مادر میشوند؟ برای اینکه در سر زنها غده ای وجود دارد که مختص زنان است، چه در انسان و چه در حیوان. این بخش از سر زنان است که محرک اصلی حساسیت زنان است. بخاطر اینکه زنها خیلی عاطفی هستند خیلی دلسوز هستند خیلی مهربان هستند ممکنه که اون زمانی که میخواهند شهادت بدهند اون عواطفشون مانع این کار بشه و نتوانند درست تصمیم بگیرند…… او در ادامه وقتی خبرنگار گفت برخلاف گفته شما من در ایران برعکس آنچیزی را که میگوئید دیده ام. بعضی اوقات زنان ایرانی را با افکاری بسیار روشن تر از مردان و بسیار باهوشتر از مردان ایرانی دیده ام ……… همسر سفیر پاسخ داد : این درسته، این نظر شماست ولی این واقعیته! …ما اون غده در سرمان هست، هرچقدر هم اقتدار داشته باشیم، آن موقع حساس، باز اون عواطف ما نمیذاره، باز جلوی ما را میگیره!…..

راستش از وقتی این خبر را خواندم هی در اینه بخودم نگاه می کنم و دنبال جای این غده لعنتی میگردم . حتما تقصیر این غده است که ما زنها نمی توانیم تصمیم بگیریم و به جایی برسیم  .نمی توانیم مثل مردها پزشک شویم یا وکیل ، نمی توانیم  تحصیل کنیم یا چه میدانم به فضا برویم .این غده حتی نگذاشته یک زن در هیچ جای دنیا رییس جمهور یا نخست وزیر شود .اینها به کنار اصلا شما تا حالا شنیده اید یک زن جایزه نوبل را ببرد؟ …. اخ اگر دستم به این غده لعنتی میرسید ..اخ اگر میرسید

دوم

جناب خاتمی امام جمعه نیمه محترم  و خوشتیپ تهران در صفوف دشمن شکن گفتند : فساد در همه جای دنیا هست .این دلیل نمیشود رسانه ها بخاطر یک اختلاس  ساده شلوغ کنند … البته جناب خاتمی درست میفرمایند ما هی به این رسانه ها میگوییم  ندیدبدید بازی در نیاورید ، منتها بس که بیشعورند هی گیر داده  اند سه هزار ملیارد تومان کو ؟ اخر سه هزار ملیار تومان هم پول است ؟ بجان شما جلوی بچه بگذاری قهر می کند . اصلا اینها به کنار تکلیف مهر و محبت و انسانیت چه میشود ؟ خب عزیز من ، کسی که همش سه هزار ملیارد تومان برده حتما احتیاج داشته  یحتمل  میخواسته سقفی برای عهد و عیال تهیه کند یا نانی سرسفره شان بگذارد یا چه میدانم کرایه تاکسی نداشته  یا اصلا شاید بنده خدا زنی بوده که میخواسته با این پول ان غده کذایی را دربیاورد و باشعور بشود . خب اینها سروصدا و کش دادن دارد ؟ یکی نیست به این برادران رسانه ها بگوید خب برادر من ، اگر این پول را نمیدزدیدند ، به من و شما هم که نمیدادند ؟ پس این همه سروصدا برای چه ؟ همین که نیازمندی این پول را به زخم زندگیش بزند باید خدا را شکر کنید …حالا ولو یک شیشکی هم به 70ملیون نفر نشان داده باشند …مگر چیزی از شما کم میشود ؟ …نمیشود که ….

سوم

جناب اقای احمدی نژاد هم که به همدان رفته بودند و با استقبال ملیونی  دانش امزان که با کیف و کتاب بصورت خودجوش به استقبالشان امده بودند ، حضور یافته و  فرمودند : مردم در سه ماه اینده زیاد خرج نکنند و پول یارانه ها را که امام زمان برایشان حواله فرمودند را بیخودی خرج نکنند …. ما هم قبض اب و برق را یک نگاهی کردیم و با قبض گاز که جمع زدیم  تازه فهمیدیم که چقدر ما پول بیخود خرج می کنیم . اصلا معنی ندارد ادم اب و برق و گاز مصرف کند که بعد مجبور شود پول های یارانه ی عزیز را خرج پرداخت قبوضش کند . اصلا مگر انسانهای غارنشین ادم نبودند ؟ مگر انها بی اب و برق و گاز گذران زندگی نمیکردند ؟ خب  حالا ولو یک کمی سردشان میشده و خرس همساده را می کشتند و از پوستش مانتو  و پالتو میساختند ..یا مثلا میرفتند سر جوق و اب میخوردند ….. چه اشکالی دارد ؟….پس ما چرا چنین  نکنیم ؟ حالا مثلا با والده مکرمه هم کاری و تلفنی داشتیم ..خب اتش روشن می کنیم و با دود خبرش می کنیم که شوهر مهین جان  دخترخاله نوه عموی همسایه بالایی شلوارش دوتا شده و خاک توسری کرده …البته رساندن این مفاهیم با دود یک کمی شاید سخت باشد اما نشدنی که نیست ….هست ؟

چهارم

فرمانده نیروی انتظامی کشور  فرمودند :سرکشی در زندگی خصوصی مردم ممنوع است  البته راستش ما بقیه حرفهای ایشان را نشنیدیم چون در همین حال برادران محترم نیروی انتظامی  *مردعنکبوتی وار* دیش ماهواره و متعلقات انرا  از پشت بام منزل بسوی کوچه پرتاب نمودند و ما از شنیدن مابقی فرمایشات ایشان محروم شدیم اما واقعا از اینکه جان و مال و ناموس مان در امنیت است و کسی در زندگی خصوصی  ، و تنگی و گشادی لباس و عقب و جلو بودن روسری مان دخالت نمی کند و پول های نازنین مملکت را اختلاس نمی کند  و با وانت از روی مردم رد نمیشود … راستش داریم دور از جان شما ذوقمرگ میشویم.